Imprezy zakładowe

Oferta imprez dla pracodawców

Adresujemy je dla pracodawców. Wszyscy wiemy, jak ważna jest dobra atmosfera w pracy. Zgrana, zgodna, dobrze współpracująca załoga zdziała cuda, dlatego integracja i zaciśnięcie pracowniczych więzi jest bardzo ważne.  Nasze lokale są odpowiednim miejscem do takich eventów. Obok wyśmienitego jedzenia i fachowej obsługi, dysponujemy profesjonalnym sprzętem do prezentacji multimedialnych.

Wigilie firmowe

Wigilie firmowe

Imprezy zakładowe

Imprezy zakładowe

Szkolenia i prezentacje

Szkolenia, prezentacje

Wigilie firmowe - restauracja Złota Jesień

Zorganizuj u nas wigilię firmową!

Okres świąteczno-noworoczny to okazja, by spotkać się w gronie współpracowników w niecodziennej, magicznej atmosferze. Wigilia firmowa to wieńczące rok uroczyste spotkanie,  to okazja do integracji pracowników, oderwania się od codziennych obowiązków zawodowych, relaksu i zabawy w ciepłej, świątecznej atmosferze, która będą podgrzewać specjały naszej kuchni.

Szefowie kuchni skomponują zarówno tradycyjne bożonarodzeniowe dania jak i świąteczne potrawy w nowoczesnej odsłonie. Nie zabraknie tradycyjnego karpia, pierogów z kapusty z grzybami, kompotu z suszu czy wigilijnych słodkości oraz opłatka na sianku. Nowoczesne wydanie krewetek, czy wigilia z potrawami mięsnymi – dla nas to nie przeszkoda jeśli takie jest Wasze życzenie.  

Innym wyjściem niż spotkanie w restauracji jest zamówienie cateringu i zebranie wszystkich pracowników, niezależnie od stanowiska, w jednym miejscu w siedzibie przedsiębiorstwa – przywieziemy zaserwujemy.

Zamów imprezę zakładową

Skontaktuj się z nami, aby ustalić termin imprezy firmowej i wyposażenie. Skorzystaj z podanego numeru telefonu lub wypełnij formularz kontaktowy. Czekamy na Twoją wiadomość!

Dofinansowania z Unii Europejskiej Skip to content