Restauracja Złota Jesień
w Kartuzach

Restauracja "Złota Jesień" w Kartuzach

O restauracji Złota Jesień

„Restauracja 'Złota Jesień’ położona nad urokliwym jeziorem Karczemnym w Kartuzach, w sąsiedztwie punktu widokowego 'Ławka Asesora’, to miejsce, które zachwyca nie tylko smakiem, ale także malowniczymi widokami. Otoczona lasem z jednej strony, oferuje panoramiczne widoki na miasto z tarasu restauracji. Z tego miejsca można podziwiać XIV-wieczną Kolegiatę Kartuzów oraz kościół św. Kazimierza, które znajdują się na odległym brzegu.

W Restauracji 'Złota Jesień’ panuje atmosfera ciszy i urzekającego spokoju, co czyni ją idealnym miejscem zarówno na rodzinny obiad, jak i niezapomniane imprezy. Profesjonalna obsługa oraz wybitni kucharze gwarantują wyjątkowe doznania kulinarno-artystyczne. Potrawy przyrządzone z najwyższej jakości produktów przeniosą Cię w świat smaków, gdzie każdy posiłek staje się wyjątkowym doświadczeniem. Odkryj wyjątkową restaurację 'Złota Jesień’ i delektuj się kulinarną podróżą w otoczeniu przyrody i historii.”

Godziny Otwarcia:
Poniedziałek 10:00 - 21:00
Wtorek 10:00 - 21:00
Środa 10:00 - 21:00
Czwartek 10:00 - 21:00
Piątek 10:00 - 21:00
Sobota 10:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 21:00

Aktualne menu

Restauracja Złota Jesień jest położona w niezwykle urokliwym miejscu nad jeziorem Karczemnym w Kartuzach w pobliżu punktu widokowego ”Ławka Asesora”. Z jednej strony jest otoczona lasem z drugiej otwarta na całą panoramę miasta, którą można podziwiać z tarasu restauracji. Na odległym brzegu dostrzec można XIV w. Kolegiatę Kartuzów, oraz kościół św. Kazimierza.

Panuje tu cisza i urzekający spokój. To doskonałe miejsce na rodzinny obiad, ale także na niezapomnianą imprezę. Zatroszczy się o to profesjonalna obsługa i doborowi kucharze, a ich potrawy, przyrządzone z najwyższej jakości produktów, sprawią, że poczujesz się naprawdę wyjątkowo.

Polecane dania

Sala bankietowa w restauracji Złota Jesień w Kartuzach

Sala bankietowa

Sala konferencyjna w restauracji Złota Jesień w Kartuzach

Sala konferencyjna

Pokoje gościnne w restauracji Złota Jesień w Kartuzach

Pokoje gościnne

Dofinansowania z Unii Europejskiej