Wigilie firmowe

Wigilie firmowe - restauracja Złota Jesień

Oferta wigilii firmowych

Okres świąteczno-noworoczny to okazja, by spotkać się w gronie współpracowników w niecodziennej, magicznej atmosferze. Wigilia firmowa to wieńczące rok uroczyste spotkanie,  to okazja do integracji pracowników, oderwania się od codziennych obowiązków zawodowych, relaksu i zabawy w ciepłej, świątecznej atmosferze, która będą podgrzewać specjały naszej kuchni.

Szefowie kuchni skomponują zarówno tradycyjne bożonarodzeniowe dania jak i świąteczne potrawy w nowoczesnej odsłonie. Nie zabraknie tradycyjnego karpia, pierogów z kapusty z grzybami, kompotu z suszu czy wigilijnych słodkości oraz opłatka na sianku. Nowoczesne wydanie krewetek, czy wigilia z potrawami mięsnymi – dla nas to nie przeszkoda jeśli takie jest Wasze życzenie.  

Innym wyjściem niż spotkanie w restauracji jest zamówienie cateringu i zebranie wszystkich pracowników, niezależnie od stanowiska, w jednym miejscu w siedzibie przedsiębiorstwa – przywieziemy zaserwujemy.

Zamów wigilię firmową

Skontaktuj się z nami i umów termin wigilii firmowej oraz jej wyposażenie. Skorzystaj z naszego numeru telefonu lub przejdź do formularza kontaktowego. Do zobaczenia!

Dofinansowania z Unii Europejskiej Skip to content